Mbs Balans İletişim

Telefon: +90 (312) 354 68 39

Satış Pazarlama: 05423546839

Eposta: info@mbsbalans.com

Adres:1200. Sokak No: 60-61-62-63 Ostim / Yenimahalle ANKARA

 
 

Yazılımlar

Balans Studio Yazılımı Metaş Balans Sanayii Ar-Ge Grubu tarafından simetrik veya simetrik olmayan rotorların balanslarının emniyetli bir biçimde ayarlanması için geliştirilmiştir.

Balans Studio Yazılımı Türkçe ve İngilizce şeklinde 2 farklı dil seçeneği ile sunulmaktadır.

Geometri Ekranı: Rotorun yataklanmasını, pozisyonunu gösteren ve Geometrik anlamda rotorun ölçülerini, tipini ifade eden ekrandır.

Ölçüm Parametreleri: Rotorun Ağırlığına, Boyutlarına ve Yataklanma Prensibine İstinaden Rotorun Balansını Almak İçin Gerekli Olan Hız, Gecikme Zamanı, Filtre Zamanı gibi Parametrelerin Ayarlanmasını Sağlayan Ekrandır.

Ölçüm Ekranı: Balans Studio Üzerinde Operatörün en çok Kullanacağı Ekrandır. Bu Ekran Üzerinde Balansın Açısal Konumu, Gram Olarak Değeri Düzeltme Yöntemi, Tolerans Ölçeklemesi ve İş Parçasına Ait Tolerans Değeri İfade Edilmektedir.

Dinamik ve Statik Balans Aynı Ekranda Görülebilir.


 
Balans Makinası Yazılımları
Balans Makinası Yazılımları
Balans Makinası Yazılımları
Balans Makinası Yazılımları
Balans Makinası Yazılımları

Tags: Balans Makinası Yazılımları


Etiket Bulutu

Balans Makinası    Otomatik Balans Makinası     Turbo Balans Makinası     Yatay Balans Makinası     Yerinde Balans Hizmeti     Statik Balans Makinası     Balans Makineleri     Balans Makinesi     Balans Makinaları     Dikey Balans Makinaları     Balans Makinası     Dikey Balans Makinası     Otomatik Balans Makinaları     Endüstriyel Balans Hizmeti     Yatay Balans Makinaları     Turbo Balans Makinaları